درباره گزدرازی

 
gezderazi

درباره ما

درباره شرکت بازرگانی گزدرازی

دو دهه پیش در زمانی که گروه بازرگانی گزدرازی در حال شکل‌گیری بود گمرکات ایران به گستردگی اکنون نبود و دفاتر این شرکت و کارمندهایش هنوز به تعداد امروزی که بالغ بر 50 نفر می شود، نرسیده بود. باید اعتراف کنیم که انجام امور صادرات و واردات در کشوری مانند ایران که دچار تحریم است و تقریباً هر روز و هر ساعت باید منتظر یک قانون یا تعرفه جدید گمرکی در آن باشیم، چنان کارشناسان گزدرازی را آبدیده کرده است که همیشه برای هر وضعیتی آماده هستند و توانایی استفاده از سناریوهای جدید را در شرایط متفاوت به خوبی کسب کرده‌اند.

شعب ما

شرکت بازرگانی گزدرازی در حال حاضر با داشتن بیش از 50 نفر نیروی انسانی و کارشناس در زمینه‌های بانکی، بیمه، حمل‌و‌نقل، تعرفه و ... و همچنین دفاتر مستقل در مناطق مهمی مانند دوبی، بوشهر و تهران، برای پذیرش امور بازرگانی شما آماده است.

با کارشناسان ما تماس بگیرید. با افتخار در خدمت شما هستیم.

درباره گزدرازی

ما چگونه برای شما ارزش خلق می‌کنیم؟

هر چند اعتقاد داریم که هنوز در ابتدای راهیم ولی ویژگی‌هایی که در ادامه آمده است به ما کمک کرده است که پس از سالها تجربه در انجام خدمات بازرگانی، ارزش‌های زیادی را برای مشتریان خود بیافرینیم.

جلوتر بودن از زمان با پیش‌بینی معقول از تغییرات گمرکی

با توجه به شرایط اقتصادی ایران و تغییرات نرخ دلار که همه شما عزیزان از آن آگاه هستید، معمولاً تغییرات در حوزه تعرفه‌ها و قوانین گمرکی به تعداد دفعات زیادی رخ می‌دهد. مجموعه کارشناسان بازرگانی گزدرازی با درک درست این شرایط، همیشه سعی کرده‌اند که از این تغییرات جلوتر باشند و با شناخت از شرایط گمرک و با استفاده از تجربیات گذشته، قبل از اینکه مشتریان محترم از این تغییرات آسیب ببینند با دادن هشدارهای لازم، کار ترخیص از گمرک را به سرانجام رسانده باشند.

کاهش قیمت تمام شده محصولات در چارچوب قوانین گمرکی

قیمت تمام شده محصول یکی از مهمترین متغیرهایی است که میزان آن ممکن است اساساً در انجام یا عدم انجام یک معامله تجاری تأثیر مستقیم داشته باشد. کارشناسان مستقر در شرکت گزدرازی از جمله کارشناسان تعرفه، بیمه، حمل‌و‌نقل، ارزشگذاری محصولات، حواله ارزی و ... تمام سعی خود را می‌کنند که هر کدام با راهکارهایی که می‌اندیشند و با کاهش هزینه‌های مرتبط با بخش خود، در نهایت قیمت تمام شده محصول را برای شما به حداقل برسانند تا بیشترین سود را از معامله خود داشته باشید.

کمک به تأمین مالی شرکت‌ها

با توجه به سیاست‌های مدیریت شرکت گزدرازی، این امکان وجود دارد که در مواقعی که مشتریان محترم از نقدینگی لازم برای انجام امور گمرکی و بازرگانی برخوردار نیستند، پرداخت هزینه‌ها توسط این شرکت انجام شود و پس از دریافت کالا، هزینه‌های پرداخت‌شده از مشتریان عزیز دریافت گردد.

رازداری

کسانی که در امور بازرگانی فعالیت کرده‌اند می‌دانند که بسیاری از اوقات، محرمانه ماندن اطلاعات مربوط به یک معامله از جمله قیمت کالا، هویت طرف معامله و حتی کشوری که با آن دادوستد می‌شود، برای شرکت وارد کننده یا صادر کننده محصول بسیار مهم است. کارشناسان و کارمندان گزدرازی با تمام وجود این موضوع را درک کرده‌اند و می‌دانند که یک تاجر برای رسیدن به یک توافق تجاری با قیمت مناسب که دو طرف معامله سود مناسبی از آن داشته باشند، چه زحمات زیادی باید بکشد! و در صورتی که اطلاعات معامله وی درز کند، ممکن است به سرعت موقعیت وی توسط دیگر تجار به خطر بیفتد. بنابراین یکی از مهمترین مسئولیت‌های ما حفظ اطلاعات تجاری مشتریان عزیز خواهد بود.

اطلاع به‌روز و آنلاین از مقررات و تخلفات گمرکی

تیم کارشناسان گزدرازی همواره سعی نموده است که به‌روز باشد و به محض صدور بخشنامه‌های گمرکی و تغییر فرآیندهای گمرکی، به سرعت به مشتریان خود اطلاعرسانی نماید و این تغییرات و تأثیرات آنها را در تمام جهات فرآیند کاری خود در نظر بگیرد.

بدون صرف هزینه‌های اضافی و غیرقانونی

متأسفانه برخی از شرکت‌های خدمات بازرگانی به دلیل عدم اطلاعات کافی در زمینه‌های حقوقی و نداشتن دانش تخصصی در امور گمرک، از طریق پرداخت هزینه‌های اضافی سعی در جبران ضعف‌ها برای پیش بردن امور گمرکی و ترخیص کالا دارند. این امر موجب می‌شود که هزینه‌های اضافی بر تجار و شرکت‌های بازرگانی تحمیل شود. ما در مدیریت شرکت بازرگانی گزدرازی همواره سعری کرده‌ایم مشتریان خود را از پرداخت این هزینه‌های اضافی و غیرفانونی معاف کنیم و از تمام ظرفیت‌های حقوقی و تخصصی خود در این زمینه استفاده نماییم.

تهیه اسناد به صورت دقیق و تخصصی

تهیه اسناد به صورت دقیق و تخصصی کمک می‌کند که خیال شما از هر جهت راحت باشد و در صورت به وجود آمدن هر مشکلی بتوانید به راحتی از حق خود در گمرک کشور مبدأ و مقصد و یا حتی دادگاه‌های این کشورها دفاع کنید. برای مثال یکی از مشکلاتی که گاهی باعث ایجاد ضرر و حتی ماندن در گمرک یا بازگشت محصولات و کالاها می‌گردد عدم توجه به رعایت استانداردهای تعریف شده کالا توسط کشور مبدأ یا مقصد است. تیم گزدرازی با تسلط و اشراف کامل به همه بخشهای فرآیند واردات یا صادرات، اسناد و مدارک لازم را به صورت تخصصی تهیه خواهد نمود.

سرعت عمل بالا

با توجه به شرایط اقتصادی ایران و جهان، هر لحظه ممکن است از ورود یا خروج کالایی به علل مختلف جلوگیری به عمل آید و یا تعرفه گمرکی آن تغییر نماید. بنابراین بهتر است که اگر کالایی در گمرک است در اولین فرصت ممکن کار ترخیص آن انجام شود. ما اینجا هستیم که همین کار را برای شما انجام دهیم.

gezderazi

خدمات ما

شرکت گزدرازی آمادگی خود را در جهت هر گونه همکاری در زمینه‌های زیر با کارخانه‌ها، تولیدکنندگان، صنعتگران، فروشندگان، نمایندگی‌های محترم، سایر شرکت‌ها و اشخاص حقیقی اعلام می‌نماید.

 • ترخیص تخصصی کلیه کالاها از همه کشورها با کادر مجرب و متخصص
 • ترخیص خودرو سواری، ماشین‌آلات سنگین و کشاورزی
 • مشاوره بازرگانی در امور گمرکی
 • انجام کلیه امور بانکی
 • ثبت سفارش و کلیه خدمات اینترنتی مرتبط
 • حواله و اخذ اولویت‌های ارزی
 • اخذ کلیه مجوزهای لازم برای واردات، صادرات، استاندارد، شماره‌گذاری و . …
 • خرید کالا از اقصا نقاط جهان
 • صادرات و واردات هرگونه کالا از تمامی گمرکات ایران
 • ترخیص کالا از گمرکات دبی و شارجه
 • ترانزیت کالا از امارات متحده عربی
 • خرید خودروی سواری و سنگین و ترخیص و ارسال آن به همه نقاط ایران
 • ترخیص لوازم‌ خانگی